KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12354497
nr 1235 4497
Göran Strååt
(1913-1994), Sverige
Tusch, Modell, signerad. 31x17
Göran Strååt, svensk skulptör, målare och tecknare född 1913, död 1994.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 februari 2019
kl 19:19:32
18/2 18:42:38
Göran Strååt
Läs mer om Göran Strååt